florina sklep

Florina AGD

Florina AGD to produkty, które są przeznaczone do kuchni i jadalni. Są to garnki, patelnie, formy do pieczenia, drobne akcesoria kuchenne, a także porcelanowe zastawy stołowe, szklanki, kieliszki, pucharki i wiele innych.

Naczynia te są tak wykonane, że przyciągają uwagę. Jeśli ktoś lubi gotować, z pewnością ta oferta go zainteresuje.

Naczynia do gotowania Florina

Garnki są wykonane ze stali nierdzewnej, posiadają kilkuwarstwowe ścianki i grubsze dno. Dzięki tym cechom, gotuje się w nich szybko, co daje oszczędność energii i czasu.

Poza tym producent zadbał o najmniejsze szczegóły i o bezpieczeństwo podczas gotowania. Garnki mają silikonowe nakładki na uchwyty, które zapobiegają poparzeniu.

Seria Lava Stone sprawia wrażenie wyjątkowo solidnej i wytrzymałej. Są to naczynia do gotowania, które posiadają bardzo twardą powłokę, imitującą kamień. Można do nich używać akcesoria kuchenne wykonane z drewna, metalu i teflonu.

Naczynia do pieczenia ciasta Florina

Wśród propozycji Florina AGD są obecne silikonowe naczynia do pieczenia oraz blachy wykonane ze stali węglowej.

Godne uwagi są detale, takie jak pokrywki do blachy, które ułatwiają przenoszenie placka, oraz zatrzaski, dzięki którym ciasto można wyjąć z formy bez problemu.

Drobne akcesoria marki Florina

Są one wykonane z tworzywa, które jest odporne na wysoką temperaturę. Seria Smart zawiera łyżki, chochle, otwieracze, podstawki do łyżek i wiele innych. Rzeczy te są tak zaprojektowane i stworzone, żeby nie ulegały zniszczeniu i służyły przez wiele lat.

Takie drobiazgi nadają styl kuchni i sprawiają, że jest ona estetyczna.

Te i wiele więcej produktów marki Florina kupisz w sklepie Net.Trading.