Jakie zalety ma piec konwekcyjno parowy Rational?

Porządny piec konwekcyjno parowy doskonale sprawdzi się nie tylko w lokalach gastronomicznych, ale również w domu, dlatego też warto rozważyć jego zakup. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, jakie są największe zalety tego niesamowitego sprzętu.

Jakie największe atuty?

Profesjonalny piec konwekcyjno parowy Rational oferuje pełen zakres obróbki termicznej. Z praktycznego punktu widzenia oznacza to, że można nie tylko gotować, piec i grillować, ale również smażyć, piec z sondą i regenerować potrawy. Nowoczesne piece konwekcyjno parowe wykonane są najczęściej z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu nawet po wielu latach użytkowania spełniać będą swoje zadania. Do największych zalet należy zaliczyć doskonałą izolację termiczną, bardzo niskie zużycie wody oraz olbrzymie oszczędności energii elektrycznej lub gazu.

Dlaczego warto?

Oryginalny piec konwekcyjno parowy Rational znacząco zmniejsza ilość tłuszczu, który jest niezbędny do przygotowania potraw, dzięki czemu można uzyskać zdrowsze i smaczniejsze dania. Dzięki specjalnej technologii można przyrządzać niesamowite dania bez utraty ich masy. Nowoczesne piece konwekcyjno parowe Rational są w chwili obecnej najlepszą alternatywą dla piekarnika, patelni albo grilla. Jest to najlepszy wybór dla tych osób, które w pierwszej kolejności cenią sobie szybkie i efektywne przygotowanie różnorodnych potraw mięsnych i warzywnych. Piece konwekcyjno parowe zajmują niewiele miejsca w kuchni i co najważniejsze często wyposażone są w specjalny system automatycznego mycia.