piec-konwekcyjno-parowy-elektryczny

Posiłki przyrządzone z wyjątkową dokładnością – Piec Rational i zalety z jego korzystania

Piec Rational przydaje się w wielu miejscach – od restauracji, po gospodarstwa domowe. Z takim sprzętem niemal każdy może przyrządzić smaczne danie bez większych trudności i oszczędzając czas. Czym się różni tego typu piec od standardowego piekarnika?

Piec konwekcyjno parowy Rational – niezbędny w restauracjach

Piece Rational najczęściej można dostrzec w restauracjach lub na uroczystościach, podczas których przygotowywane i serwowane jest jedzenie. Dzisiaj trudno wyobrazić sobie obsługę gastronomiczną, która nie korzysta z tego typu udogodnień. Nowoczesny piec pozwala sprawnie i dokładnie przygotować posiłki, dzięki czemu klienci nie muszą czekać zbyt długo na podanie potrawy. Urządzenie to jest wręcz nieocenione podczas imprez masowych lub w większych restauracjach.

Nowoczesne funkcje, które ułatwiają życie

Piec Rational łączy w sobie dwie sprzeczności, które są ogromną zaletą. Wielość funkcji nie wpływa na stopień skomplikowania obsługi. Urządzenie w zamyśle ma ułatwiać wykonywanie obowiązków w pracy (gdy pracuje się w restauracji) oraz usprawniać codzienne gotowanie domowe. Korzystanie z pieca opiera się więc na intuicyjnym działaniu, które nie sprawia trudności nawet osobom niedoświadczonym w gotowaniu. Wśród inteligentnych funkcji pieca można wymienić m.in.:

– iCareSystem (system czyszczenia),
– iProductionManager (organizacja procesu produkcji),
– iDensityControl (kontrola klimatu w komorze),
– iCookingSuite (tryby przyrządzania potraw).

Także w domowych warunkach

Warto podkreślić, że mimo zaawansowanych funkcji pieca urządzanie Rational przydaje się również w wielu gospodarstwach domowych. Pasjonaci gotowania doceniają dobrej jakości sprzęty w kuchni i chętniej dzięki nim eksperymentują podczas przyrządzania posiłków. Piec jest też praktycznym rozwiązaniem podczas samodzielnego organizowania jakiejś uroczystości i przygotowywania potraw dla sporej liczby gości. Dzięki urządzeniu można zrezygnować z usług cateringu i stworzyć wyjątkową imprezę na własnych warunkach.

Źródło: https://gastronet24.pl/piece-konwekcyjno-parowe/62525-piec-konwekcyjno-parowy-elektryczny-gn-6-x-1-1-rational-icombi-pro-6-1-1-1.html