pojemnik-termoizolacyjny-gn-1-2-ladowany-od-gory

Transport dań gotowych

Jedzenie poza domem to coraz częściej spotykany zwyczaj. Obecnie firmy kateringowe i punkty gastronomiczne mają w swej ofercie coraz smaczniejsze i zdrowsze dania. Jeśli chcemy zakupić jedzenie na wynos, możemy zamówić je przez internet lub telefonicznie.

Inna opcja to zakupienie jedzenia osobiście i przetransportowanie go w pojemniku jednorazowym, do miejsca zamieszkania albo do pracy.

Pojemnik termoizolacyjny mały

Takie naczynia są dostępne chyba we wszystkich punktach gastronomicznych i są to pojemniczki jednorazowe. Można w nich przetransportować zupę i drugie danie.

Mały pojemnik termiczny na jedzenie jest standardowo biały lub transparentny. Może posiadać pokrywkę lub zostanie zabezpieczony folią termokurczliwą. Pojemniki są jedno-, dwu- lub trzykomorowe. Można je podgrzewać w mikrofali i są one jednorazowego użytku.

Jeszcze inny typ małego pojemniczka to petite box. Jest on wykonany ze styropianu i można w nim transportować zimne ciasta, owoce, warzywa, dania obiadowe i street food.

Petite box zabezpiecza przewożoną żywność przed uszkodzeniem, wilgocią i nieodpowiednią temperaturą.

Termobox duży

Pojemnik termoizolacyjny duży powinien być na wyposażeniu każdej gastronomii, która prowadzi catering. Ważne jest, żeby był on wysokiej jakości i spełniał swoje zadania.

Tego typu pojemniki posiadają podwójne ścianki, a w środku półeczki i szuflady przystosowane do przewożenia jedzenia. Ważne jest to, że można je myć w zmywarce.

Posiłek może stracić bardzo wiele, jeżeli będzie dostarczony w nieodpowiedniej temperaturze. Dotyczy to zarówno dań ciepłych, jak i zimnych.

Konstrukcja pojemników termoizolacyjnych do transportu żywności powinna zapewniać nieskrępowaną wygodę i bezpieczeństwo, oraz maksymalną swobodę wykorzystania i przewożenia.

Dodatkowym atutem będzie możliwość złożenia pojemników i poukładania ich w stosy w transporcie zwrotnym.