Wysokiej jakości patery na owoce

Szkło jest od lat jednym z najpopularniejszych materiałów używanych do produkcji różnorodnych naczyń kuchennych. Prostota i elegancja tego tworzywa pozwala na produkowanie różnorodnych pięknych oraz stylowych naczyń, które pasują do każdej porcelany oraz wielu innych szklanych lub kryształowych elementów zastawy stołowej. Doskonałym przykładem jest szklana patera na owoce.

Patera na owoce nowoczesna – szeroki wybór

patera z malinami

Wybór naczyń służących do serwowania owoców jest ogromny. W szerokiej ofercie nie brakuje nowoczesnych pater wykonanych z bezbarwnego czy kolorowego szkła. Niezwykle oryginalnie prezentują się naczynia w kształcie kielicha posiadającego szeroką podstawę, zwężającą się ku górze. Tego rodzaju patery doskonale nadają się do ozdoby każdego nowoczesnego salonu, kuchni czy jadalni. Z kolei na bardziej wystawne imprezy okolicznościowe doskonale sprawdzają się eleganckie patery dwupoziomowe. Takie patery posiadają profesjonalny wygląda przy tym są niezwykle praktyczne. Potrafią one pomieścić znacznie więcej owoców, niż płaskie naczynia. Patery szklane na owoce doskonale sprawdzają się do eksponowania oraz serwowania jabłek, bananów, gruszek winogron, truskawek, mandarynek, pomarańczy, wiśni, brzoskwiń i wielu innych owocowych przekąsek.

Wysokiej jakości patery ze szkła

Najczęściej szklana patera jest wykonana z wysokogatunkowego szkła, dzięki czemu jest bardzo solidna i odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz pęknięcia.W tej kategorii produktów, każdy klient może znaleźć zarówno nowoczesne patery na owoce, jak i bardziej dekoracyjne modele, które zostały stworzone tradycyjną techniką ręczną przez polskich mistrzów sztuki szklarskiej. Ich wspólną cechą jest perfekcyjna jakość wykonania, która to zawsze idzie w parze z unikalnymi walorami artystycznymi. Szklane patery na owoce są nie tylko przepiękną dekoracją domu, lecz także sprawiają, że chwile spędzone przy stole z rodziną czy przyjaciółmi, są zawsze wyjątkowe.

Comments are closed.